Bjørg Olsen

Heiti:Skrivstovukvinna
Telefon:237241
Teldupostur:bjorg@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Bjørg Olsen
Skrivstovukvinna
237241
bjorg@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Helga Lervig (farloyvi)

Heiti:Skrivstovukvinna
Telefon:237229
Teldupostur:helga@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Tórshavn
Helga Lervig (farloyvi)
Skrivstovukvinna
237229
helga@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Tórshavn

Ingun Langgaard

Heiti:Skrivstovukvinna
Telefon:237283
Teldupostur:ingun@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Ingun Langgaard
Skrivstovukvinna
237283
ingun@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Jórun Dánjalsdóttir

Heiti:Skrivstovukvinna
Telefon:237264
Teldupostur:jorun@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Klaksvík
Jórun Dánjalsdóttir
Skrivstovukvinna
237264
jorun@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Klaksvík

Kaj Højgaard

Heiti:Skrivstovumaður
Telefon:237272
Teldupostur:kaj@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Kaj Højgaard
Skrivstovumaður
237272
kaj@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Kristina Reinert Olsen (farloyvi)

Heiti:Skrivstovukvinna
Telefon:237285
Teldupostur:kristina@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Kristina Reinert Olsen (farloyvi)
Skrivstovukvinna
237285
kristina@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Leona Nilssen

Heiti:HR-leiðari og Logistik-samskipari
Telefon:237295
Teldupostur:leona@borg.fo
Bólkar: HR, Skrivstovan
Deild: Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Leona Nilssen
HR-leiðari og Logistik-samskipari
237295
leona@borg.fo
HR, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn

Malan Simona Petursdóttir

Heiti:Skrivstovukvinna
Telefon:237276
Teldupostur:malan@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Malan Simona Petursdóttir
Skrivstovukvinna
237276
malan@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Rahm í Króki

Heiti:Skrivstovumaður
Telefon:237228
Teldupostur:rahm@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Tórshavn
Rahm í Króki
Skrivstovumaður
237228
rahm@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Tórshavn

Regin Olsen

Heiti:Leiðari
Telefon:237274
Teldupostur:regin@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Leiðslan, Skrivstovan
Deild: Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Regin Olsen
Leiðari
237274
regin@borg.fo
Bókhaldið, Leiðslan, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn

Rodmundur Nielsen

Heiti:Stjóri
Telefon:217628
Teldupostur:rn@borg.fo
Bólkar: Leiðslan, Skrivstovan
Deild: Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Rodmundur Nielsen
Stjóri
217628
rn@borg.fo
Leiðslan, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn