Andrija Ilic
goymslufólk
andrija@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn
Angelika Reinert
Sølufólk/lærlingur
angelika@borg.fo
Byggibúð, Panduro
Tórshavn
Anna Højgaard
Sølufólk
anna@borg.fo
Byggibúð
Runavík
Arnfinn Olsen
Leiðari
arnfinn@borg.fo
Byggibúð, Leiðslan
Runavík
Ásbjørn Vang
Sølufólk
asbjorn@borg.fo
Byggibúð
Klaksvík
Asta Abrahamsen
Sølufólk
asta@borg.fo
Barnsburðarfarloyvi, Byggibúð
Klaksvík
Barbara Hentze
Sølufólk
barbara@borg.fo
Køksdeildin
Klaksvík
Bárður Nielsen
Montørur
bardur@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Runavík
Bjarni Mohr Arnason
Sølufólk
bjarni@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn
Bjørn Nolsøe Reinert
Sølufólk
bjorn@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn
Búi í Hjøllum
Goymslufólk
bui@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Christian á Lava
Sølufólk
christianl@borg.fo
Timburdeildin
Runavík
Dan Højgaard
Sølufólk
dan@borg.fo
Timburdeildin
Runavík
Danny Kechtan
Leiðari
danny@borg.fo
Byggibúð, Køksdeildin, Leiðslan, Timburdeildin
Tórshavn
Djóni Petersen
Sølufólk
djoni@borg.fo
Timburdeildin
Runavík
Egil Restorff
Sølufólk
egil@borg.fo
Byggibúð
Klaksvík
Eliesar í Hoyvík
Goymsla/Bilførari
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn
Fríðálvur Klakk
Sølufólk
fridalv@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík
Hans Jákup á Reynatrøð
Skrivstovufólk
hansjakup@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík
Heiðrikur Hejnesen
Sølufólk
heidrikur@borg.fo
Byggibúð
Tórshavn
Heini Mohr Arnason
Goymsla/Bilførari
heinim@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn
Heini P. Hellisdal
Sølufólk
heini@borg.fo
Køksdeildin
Tórshavn
Ingun Langgaard
Skrivstovufólk
ingun@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík
Jákup Anthoniussen
Sølufólk
jakup@borg.fo
Byggibúð
Runavík
Jan Bærentsen
Goymslufólk
jan@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn
Jann Martin Mortensen
Sølufólk
jannmartin@borg.fo
Timburdeildin
Runavík
Jann Thomsen Eldevig
Goymsla/Bilførari
jann@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Jóanes Højsted
Sølufólk
joanes@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík
Johnny Ljósá Rasmussen
Goymsla/Bilførari
Johnny@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Jórun Dánjalsdóttir
Skrivstovufólk
jorun@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Klaksvík
Kaj Højgaard
Skrivstovufólk
kaj@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík
Kári Hansen
Leiðari
kari@borg.fo
Leiðslan, Timburdeildin
Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Kartin Sivertsen
Sølufólk
kartin@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík
Kristian Dam Petersen
Goymsla/bilførari
kristianp@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn
Kristian Gunrim
Goymslufólk
kristian@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Kristian Suni Høgnesen
Goymsla/Bilførari
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Klaksvík
Kristianna Eidesvik
Sølufólk/lærlingur
kristianna@borg.fo
Barnsburðarfarloyvi, Byggibúð
Tórshavn
Kristina Fløhamar Gaardlykke
Reingerðarfólk
Reingerð
Runavík, Tórshavn
Kristina Reinert Olsen
Skrivstovufólk
kristina@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík
Leona Ellefsen
HR-leiðari og Logistik-samskipari
leona@borg.fo
HR, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Magni Sigmarson Davidsen
Goymsla/Bilførari
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Malan Simona Petursdóttir
Skrivstovufólk
malan@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík
Marek Wierzbicki
Goymsla/Bilførari
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Klaksvík
Marianna Magnusmørk
Sølufólk
marianna@borg.fo
Byggibúð
Klaksvík
Martin Olsen
Sølufólk
martino@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík
Monika Osberg Højsted
Sølufólk/lærlingur
monika@borg.fo
Byggibúð
Klaksvík
Niclas Holm
Goymsluformaður
niclas@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Oleif Joensen
Montørur
oleif@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Runavík
Oluffa K. Halgadal
Matgerð og reingerð
oluffa@borg.fo
Matgerð, Reingerð
Klaksvík
Otto Dam Vang
Goymsla/Bilførari
otto@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Preben Andersen
Saghúsið / Spreingievni
preben@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík
Ragnfríð Petersen
Sølufólk
ragnfrid@borg.fo
Byggibúð
Runavík
Rahm í Króki
Skrivstovufólk
rahm@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Tórshavn
Rakul Hansen
Sølufólk
rakul@borg.fo
Barnsburðarfarloyvi, Køksdeildin
Runavík
Rannvá í Túni Petersen
Sølufólk
rannva@borg.fo
Køksdeildin
Klaksvík
Regin Olsen
Leiðari
regin@borg.fo
Bókhaldið, Leiðslan, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Rodmundur Nielsen
Stjóri
rn@borg.fo
Leiðslan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Rógvi Poulsen
Sølufólk
rogvi@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn
Rósa Reinert
Sølufólk
rosa@borg.fo
Byggibúð, Panduro, Urtagarðurin
Tórshavn
Rúni Joensen
Sølufólk & Marknaðarføring
runi@borg.fo
Byggibúð
Tórshavn
Rúni Smidt Jensen
Sølufólk/lærlingur
runisj@borg.fo
Byggibúð
Tórshavn
Signhild S. Høj Geyti
Skrivstovufólk/lærlingur
signhild@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík
Símin Fornagarð
Sølufólk
simin@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík, Runavík
Rúni Davidsen
Sølufólk/Teknisk søla
runid@borg.fo
Timburdeildin
P/F Borg, Runavík
Teitur Kruse Johansen
Skrivstovufólk
teiturk@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík
Torkil Vilhelmsen
Sølufólk
torkilv@borg.fo
Køksdeildin
Tórshavn
Tróndur Sirdal
Goymsla/Bilførari
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Klaksvík
Trúgvi í Hjøllum
Sølufólk
trugvih@borg.fo
Byggibúð
Runavík
Trygvi Mortensen
Sølufólk
trygvi@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn