Anna Højgaard

Heiti:Sølufólk
Telefon:237287
Teldupostur:anna@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Runavík
Anna Højgaard
Sølufólk
237287
anna@borg.fo
Byggibúð
Runavík

Arnfinn Olsen

Heiti:Leiðari
Telefon:237281
Teldupostur:arnfinn@borg.fo
Bólkar: Byggibúð, Leiðslan
Deild: Runavík
Arnfinn Olsen
Leiðari
237281
arnfinn@borg.fo
Byggibúð, Leiðslan
Runavík

Ásbjørn Vang

Heiti:Sølufólk
Telefon:237263
Teldupostur:asbjorn@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Klaksvík
Ásbjørn Vang
Sølufólk
237263
asbjorn@borg.fo
Byggibúð
Klaksvík

Asta Abrahamsen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237216
Teldupostur:asta@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Klaksvík
Asta Abrahamsen
Sølufólk
237216
asta@borg.fo
Byggibúð
Klaksvík

Bárður Nielsen

Heiti:Montørur
Teldupostur:bardur@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Deild: Runavík
Bárður Nielsen
Montørur
bardur@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Runavík

Bjarni Mohr Arnason

Heiti:Sølufólk
Telefon:237258
Teldupostur:bjarni@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Tórshavn
Bjarni Mohr Arnason
Sølufólk
237258
bjarni@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn

Bjørghild Magnusson

Heiti:Leiðari
Telefon:237269
Teldupostur:bjorghild@borg.fo
Bólkar: Byggibúð, Køksdeildin, Leiðslan
Deild: Klaksvík
Bjørghild Magnusson
Leiðari
237269
bjorghild@borg.fo
Byggibúð, Køksdeildin, Leiðslan
Klaksvík

Bogi Olsen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237267
Teldupostur:bogi@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Runavík
Bogi Olsen
Sølufólk
237267
bogi@borg.fo
Timburdeildin
Runavík

Dan Højgaard

Heiti:Sølufólk
Telefon:237282
Teldupostur:dan@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Runavík
Dan Højgaard
Sølufólk
237282
dan@borg.fo
Timburdeildin
Runavík

Danny Kechtan

Heiti:Leiðari
Telefon:237240
Teldupostur:danny@borg.fo
Bólkar: Byggibúð, Køksdeildin, Leiðslan, Timburdeildin
Deild: Tórshavn
Danny Kechtan
Leiðari
237240
danny@borg.fo
Byggibúð, Køksdeildin, Leiðslan, Timburdeildin
Tórshavn

Djóni Petersen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237294
Teldupostur:djoni@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Runavík
Djóni Petersen
Sølufólk
237294
djoni@borg.fo
Byggibúð
Runavík

Eliesar í Hoyvík

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237289
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Tórshavn
Eliesar í Hoyvík
Goymsla/Bilførari
237289
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn

Elisabeth Djurhuus

Heiti:Hjálparfólk
Bólkar: Byggibúð, Reingerð
Deild: Klaksvík
Elisabeth Djurhuus
Hjálparfólk
Byggibúð, Reingerð
Klaksvík

Frans Jensen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237252
Teldupostur:frans@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Tórshavn
Frans Jensen
Sølufólk
237252
frans@borg.fo
Byggibúð
Tórshavn

Fríðálvur Klakk

Heiti:Sølufólk/Lærlingur
Telefon:237261
Teldupostur:fridalv@borg.fo
Bólkar: Byggibúð, Lærlingur
Deild: Klaksvík
Fríðálvur Klakk
Sølufólk/Lærlingur
237261
fridalv@borg.fo
Byggibúð, Lærlingur
Klaksvík

Gormur Nielsen

Heiti:Montørur
Telefon:252328
Teldupostur:gorm@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Deild: Runavík
Gormur Nielsen
Montørur
252328
gorm@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Runavík

Gunnbjørg Gunnbjørgsdóttir

Heiti:Sølufólk
Telefon:237222
Teldupostur:gunnbjorg@borg.fo
Bólkar: Køksdeildin
Deild: Tórshavn
Gunnbjørg Gunnbjørgsdóttir
Sølufólk
237222
gunnbjorg@borg.fo
Køksdeildin
Tórshavn

Hans Jákup á Reynatrøð

Heiti:Skrivstovufólk
Telefon:237242
Teldupostur:hansjakup@borg.fo
Bólkar: Skrivstovan, Timburdeildin
Deild: Runavík
Hans Jákup á Reynatrøð
Skrivstovufólk
237242
hansjakup@borg.fo
Skrivstovan, Timburdeildin
Runavík

Heiðrikur Hejnesen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237223
Teldupostur:heidrikur@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Tórshavn
Heiðrikur Hejnesen
Sølufólk
237223
heidrikur@borg.fo
Byggibúð
Tórshavn

Helga Lervig

Heiti:Skrivstovufólk
Telefon:237229
Teldupostur:helga@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Tórshavn
Helga Lervig
Skrivstovufólk
237229
helga@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Tórshavn

Ingun Langgaard

Heiti:Skrivstovufólk
Telefon:237283
Teldupostur:ingun@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Ingun Langgaard
Skrivstovufólk
237283
ingun@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Jan Bærentsen

Heiti:Goymslufólk
Telefon:237224
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Tórshavn
Jan Bærentsen
Goymslufólk
237224
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn

Jan Pauli Toft Johannesen

Heiti:Goymslufólk
Telefon:237213
Teldupostur:janpauli@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Tórshavn
Jan Pauli Toft Johannesen
Goymslufólk
237213
janpauli@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn

Jann Martin Mortensen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237212
Teldupostur:jannmartin@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Tórshavn
Jann Martin Mortensen
Sølufólk
237212
jannmartin@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn

Jann Thomsen Eldevig

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237227
Teldupostur:jann@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Runavík
Jann Thomsen Eldevig
Goymsla/Bilførari
237227
jann@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík

Jóanes Højsted

Heiti:Sølufólk
Telefon:237268
Teldupostur:joanes@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Klaksvík
Jóanes Højsted
Sølufólk
237268
joanes@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík

Jóhan Fríðrikur Sanderson

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237249
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Tórshavn
Jóhan Fríðrikur Sanderson
Goymsla/Bilførari
237249
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn

Johnny Ljósá Rasmussen

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237248
Teldupostur:Johnny@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Runavík
Johnny Ljósá Rasmussen
Goymsla/Bilførari
237248
Johnny@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík

Jórun Dánjalsdóttir

Heiti:Skrivstovufólk
Telefon:237264
Teldupostur:jorun@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Klaksvík
Jórun Dánjalsdóttir
Skrivstovufólk
237264
jorun@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Klaksvík

Kaj Højgaard

Heiti:Skrivstovufólk
Telefon:237272
Teldupostur:kaj@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Kaj Højgaard
Skrivstovufólk
237272
kaj@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Kári Hansen

Heiti:Leiðari
Telefon:237286
Teldupostur:kari@borg.fo
Bólkar: Leiðslan, Timburdeildin
Deild: Klaksvík, Runavík
Kári Hansen
Leiðari
237286
kari@borg.fo
Leiðslan, Timburdeildin
Klaksvík, Runavík

Karstin Clementsen

Heiti:Sølufólk/Lærlingur
Telefon:237273
Teldupostur:karstinc@borg.fo
Bólkar: Lærlingur, Timburdeildin
Deild: Runavík
Karstin Clementsen
Sølufólk/Lærlingur
237273
karstinc@borg.fo
Lærlingur, Timburdeildin
Runavík

Karstin Neshamar

Heiti:Sølufólk
Telefon:237297
Teldupostur:karstin@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Klaksvík
Karstin Neshamar
Sølufólk
237297
karstin@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík

Kartin Sivertsen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237275
Teldupostur:kartin@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Klaksvík
Kartin Sivertsen
Sølufólk
237275
kartin@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík

Kristian Andriasson

Heiti:Goymsluformaður
Telefon:237220
Teldupostur:kristiana@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Tórshavn
Kristian Andriasson
Goymsluformaður
237220
kristiana@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn

Kristian Gunrim

Heiti:Goymslufólk
Telefon:237292
Teldupostur:kristian@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Runavík
Kristian Gunrim
Goymslufólk
237292
kristian@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík

Kristian Suni Høgnesen

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237279
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Klaksvík
Kristian Suni Høgnesen
Goymsla/Bilførari
237279
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Klaksvík

Kristina Fløhamar Gaardlykke

Heiti:Reingerðarfólk
Bólkar: Reingerð
Deild: Runavík, Tórshavn
Kristina Fløhamar Gaardlykke
Reingerðarfólk
Reingerð
Runavík, Tórshavn

Leona Nilssen

Heiti:HR-leiðari og Logistik-samskipari
Telefon:237295
Teldupostur:leona@borg.fo
Bólkar: HR, Skrivstovan
Deild: Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Leona Nilssen
HR-leiðari og Logistik-samskipari
237295
leona@borg.fo
HR, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn

Magni Sigmarson Davidsen

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237247
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Runavík
Magni Sigmarson Davidsen
Goymsla/Bilførari
237247
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík

Malan Simona Petursdóttir

Heiti:Skrivstovufólk
Telefon:237276
Teldupostur:malan@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Runavík
Malan Simona Petursdóttir
Skrivstovufólk
237276
malan@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Runavík

Marek Wierzbicki

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237256
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Klaksvík
Marek Wierzbicki
Goymsla/Bilførari
237256
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Klaksvík

Marianna Johannessen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237265
Teldupostur:marianna@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Klaksvík
Marianna Johannessen
Sølufólk
237265
marianna@borg.fo
Byggibúð
Klaksvík

Martin Olsen

Heiti:Sølufólk/Lærlingur
Telefon:237219
Teldupostur:martino@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Klaksvík
Martin Olsen
Sølufólk/Lærlingur
237219
martino@borg.fo
Timburdeildin
Klaksvík

Niclas Holm

Heiti:Goymsluformaður
Telefon:237278
Teldupostur:niclas@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Runavík
Niclas Holm
Goymsluformaður
237278
niclas@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík

Oleif Joensen

Heiti:Montørur
Teldupostur:oleif@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Deild: Runavík
Oleif Joensen
Montørur
oleif@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús, Køksdeildin
Runavík

Otto Dam Vang

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237290
Teldupostur:otto@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Runavík
Otto Dam Vang
Goymsla/Bilførari
237290
otto@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík

Preben Andersen

Heiti:Saghúsið / Spreingievni
Telefon:237291
Teldupostur:preben@borg.fo
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Runavík
Preben Andersen
Saghúsið / Spreingievni
237291
preben@borg.fo
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Runavík

Ragnar Samuelsen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237253
Teldupostur:ragnar@borg.fo
Bólkar: Køksdeildin
Deild: Klaksvík
Ragnar Samuelsen
Sølufólk
237253
ragnar@borg.fo
Køksdeildin
Klaksvík

Ragnfríð Petersen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237288
Teldupostur:ragnfrid@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Runavík
Ragnfríð Petersen
Sølufólk
237288
ragnfrid@borg.fo
Byggibúð
Runavík

Rahm í Króki

Heiti:Skrivstovufólk
Telefon:237228
Teldupostur:rahm@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Skrivstovan
Deild: Tórshavn
Rahm í Króki
Skrivstovufólk
237228
rahm@borg.fo
Bókhaldið, Skrivstovan
Tórshavn

Rakul Hansen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237296
Teldupostur:rakul@borg.fo
Bólkar: Køksdeildin
Deild: Runavík
Rakul Hansen
Sølufólk
237296
rakul@borg.fo
Køksdeildin
Runavík

Rakul Hansen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237217
Teldupostur:rakulh@borg.fo
Bólkar: Byggibúð, Panduro
Deild: Tórshavn
Rakul Hansen
Sølufólk
237217
rakulh@borg.fo
Byggibúð, Panduro
Tórshavn

Rannvá í Túni Petersen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237270
Teldupostur:rannva@borg.fo
Bólkar: Køksdeildin
Deild: Klaksvík
Rannvá í Túni Petersen
Sølufólk
237270
rannva@borg.fo
Køksdeildin
Klaksvík

Regin Olsen

Heiti:Leiðari
Telefon:237274
Teldupostur:regin@borg.fo
Bólkar: Bókhaldið, Leiðslan, Skrivstovan
Deild: Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Regin Olsen
Leiðari
237274
regin@borg.fo
Bókhaldið, Leiðslan, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn

Rodmundur Nielsen

Heiti:Stjóri
Telefon:217628
Teldupostur:rn@borg.fo
Bólkar: Leiðslan, Skrivstovan
Deild: Klaksvík, Runavík, Tórshavn
Rodmundur Nielsen
Stjóri
217628
rn@borg.fo
Leiðslan, Skrivstovan
Klaksvík, Runavík, Tórshavn

Rógvi Poulsen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237211
Teldupostur:rogvi@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Tórshavn
Rógvi Poulsen
Sølufólk
237211
rogvi@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn

Rósa Reinert

Heiti:Sølufólk
Telefon:237218
Teldupostur:rosa@borg.fo
Bólkar: Byggibúð, Panduro, Urtagarðurin
Deild: Tórshavn
Rósa Reinert
Sølufólk
237218
rosa@borg.fo
Byggibúð, Panduro, Urtagarðurin
Tórshavn

Rúni Joensen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237214
Teldupostur:runi@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Tórshavn
Rúni Joensen
Sølufólk
237214
runi@borg.fo
Byggibúð
Tórshavn

Símun Fornagarð

Heiti:Sølufólk
Telefon:237271
Teldupostur:simin@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Runavík
Símun Fornagarð
Sølufólk
237271
simin@borg.fo
Timburdeildin
Runavík

Sóley Jacobsen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237246
Teldupostur:soley@borg.fo
Bólkar: Køksdeildin
Deild: Runavík
Sóley Jacobsen
Sølufólk
237246
soley@borg.fo
Køksdeildin
Runavík

Teitur Haraldsson Høgnesen

Heiti:Sølufólk/Lærlingur
Telefon:237277
Teldupostur:teitur@borg.fo
Bólkar: Byggibúð, Lærlingur
Deild: Tórshavn
Teitur Haraldsson Høgnesen
Sølufólk/Lærlingur
237277
teitur@borg.fo
Byggibúð, Lærlingur
Tórshavn

Torkil á Kletti

Heiti:Goymslufólk
Telefon:237226
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Tórshavn
Torkil á Kletti
Goymslufólk
237226
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Tórshavn

Torkil Vilhelmsen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237245
Teldupostur:torkilv@borg.fo
Bólkar: Køksdeildin
Deild: Tórshavn
Torkil Vilhelmsen
Sølufólk
237245
torkilv@borg.fo
Køksdeildin
Tórshavn

Tróndur Sirdal

Heiti:Goymsla/Bilførari
Telefon:237244
Bólkar: Goymsla, lastbilførarar og saghús
Deild: Klaksvík
Tróndur Sirdal
Goymsla/Bilførari
237244
Goymsla, lastbilførarar og saghús
Klaksvík

Trúgvi í Hjøllum

Heiti:Sølufólk
Telefon:237280
Teldupostur:trugvih@borg.fo
Bólkar: Byggibúð
Deild: Runavík
Trúgvi í Hjøllum
Sølufólk
237280
trugvih@borg.fo
Byggibúð
Runavík

Trygvi Mortensen

Heiti:Sølufólk
Telefon:237210
Teldupostur:trygvi@borg.fo
Bólkar: Timburdeildin
Deild: Tórshavn
Trygvi Mortensen
Sølufólk
237210
trygvi@borg.fo
Timburdeildin
Tórshavn