Starvsfólk í Runavík

Starvsfólk í Runavík Starvsfólk í Klaksvík Starvsfólk í Tórshavn

LEIÐSLA

Rodmundur Nielsen
Stjóri
Fartel.: +298 217628
rn@borg.fo

TIMBURDEILDIN

Kári Hansen
Leiðari
Telefon: +298 477286
Fartel.: +298 237286
kari@borg.fo
Símun Fornagarð
Sølumaður
Telefon: +298 477271
Fartel.: +298 237271
simin@borg.fo
Dan Højgaard
Sølumaður
Telefon: +298 477282
Fartel.: +298 237282
dan@borg.fo
Bogi Olsen
Sølumaður
Telefon: +298 477267
Fartel.: +298 237267
bogi@borg.fo
Jóhann Gaardbo
Lærlingur
Telefon: +298 477266
Fartel.: +298 237266
johann@borg.fo

KØKSDEILDIN

Rakul Hansen
Sølukvinna
Telefon: +298 477296
Fartel.: +298 237296
rakul@borg.fo
Poula í Frammistovu
Sølukvinna
Telefon: +298 477254
Fartel.: +298 237254
poula@borg.fo
Maria Dalbúð (Barsil)
Sølukvinna
Telefon: +298 477258
Fartel.: +298 237258
maria@borg.fo

GOYMSLA, LASTBILFØRARAR OG SAGHÚS

Niclas Holm
Goymsluformaður
Fartel.: +298 237278
niclas@borg.fo
Kristian Gunrim
Goymslumaður
Fartel.: +298 237292
kristian@borg.fo
Magni Sigmarson Davidsen
Goymsla/Bilførari
Fartel.: +298 2372
Preben Andersen
Saghúsið / Spreingievni
Fartel.: +298 237291
preben@borg.fo
Martin Skoradal
Bilførari
Fartel.: +298 237284
martin@borg.fo
Elmar Jacobsen
Goymsla/Bilførari
Fartel.: +298 237289
elmar@borg.fo
Johnny Ljósá Rasmussen
Goymsla/Bilførari
Bárður Nielsen
Montørur
bardur@borg.fo
Oleif Joensen
Montørur
oleif@borg.fo

BÓKHALDIÐ

Regin Olsen
Leiðari
Telefon: +298 477274
Fartel.: +298 237274
regin@borg.fo
Ingun Langgaard
Skrivstovukvinna
Telefon: +298 477283
Fartel.: +298 237283
ingun@borg.fo
Kristina Reinert Olsen
Skrivstovukvinna
Telefon: +298 477285
Fartel.: +298 237285
kristina@borg.fo
Malan Simona Petursdóttir
Skrivstovukvinna
Telefon: +298 477276
Fartel.: +298 237276
malan@borg.fo
Mirjam Huneck Danielsen
Skrivstovukvinna
Telefon: +298 477250
Fartel.: +298 237250
mirjam@borg.fo
Kaj Højgaard
Skrivstovumaður
Fartel.: +298 237272
kaj@borg.fo

BYGGIBÚÐ

Arnfinn Olsen
Leiðari
Telefon: +298 477281
Fartel.: +298 237281
arnfinn@borg.fo
Trúgvi í Hjøllum
Sølumaður
Telefon: +298 477280
Fartel.: +298 237280
trugvih@borg.fo
Anna Højgaard
Sølukvinna
Telefon: +298 477287
Fartel.: +298 237287
anna@borg.fo
Ragnfríð Petersen
Sølukvinna
Telefon: +298 477288
Fartel.: +298 237288
ragnfrid@borg.fo
Djóni Petersen
Lærlingur
Telefon: +298 477294
Fartel.: +298 237294
djoni@borg.fo
Borg í Runavík
Fjøruvegur 5
620 Runavík
tel 477272
Borg í Klaksvík
Stangavegur 5
700 Klaksvík
tel 455149
Borg í Tórshavn
Falkavegur 4
100 Tórshavn
tel 350500
Upplatingartíðir
Timburdeildirnar
mán-frí 08.00 – 17.00
leyg 09.00 – 14.00
Byggibúðirnar
mán-frí 08.00 – 17.30
leyg 09.00 – 14.00