Starvsfólk í Tórshavn

Starvsfólk í Runavík Starvsfólk í Klaksvík Starvsfólk í Tórshavn

LEIÐSLA

Rodmundur Nielsen
Stjóri
Fartel.: +298 217628
rn@borg.fo

TIMBURDEILDIN

Kári Hansen
Leiðari
Telefon: +298 477286
Fartel.: +298 237286
kari@borg.fo
Trygvi Mortensen
Sølumaður
Telefon: +298 477210
Fartel: + 298 237210
trygvi@borg.fo
Jan Martin Mortensen
Sølumaður
Telefon: +298 477212
Fartel.: +298 237212
jannmartin@borg.fo
Rógvi Poulsen
Sølumaður
Telefon: +298 477211
Fartel.: +298 237211
rogvi@borg.fo
Kristian Andriasson
Sølumaður
Telefon: +298 477220
Fartel.: +298 237220
kristiana@borg.fo
Kári Hentze
Sølumaður
Telefon: +298 311250

KØKSDEILDIN

Danny Kechtan
Sølumaður
Telefon: +298 477240
Fartel.: +298 237240
danny@borg.fo
Gunnbjørg Gunnbjørgsdóttir
Sølukvinna
Telefon: +298 477222
Fartel: +298 237222
gunnbjorg@borg.fo

GOYMSLA, LASTBILFØRARAR OG SAGHÚS

Valdemar Clementsen
Goymslumaður
Telefon: +298 477223
Fartel.: +298 23723
valdemar@borg.fo
Jan Bærentsen
Goymslumaður
Telefon: +298 311224
Jóhan Erik Dam
Goymslumaður
Telefon: +298 311227
Eirikur N. á Kletti
Goymslumaður
Telefon: +298 311225
Torkil á Kletti
Goymslumaður
Telefon: +298 311226

BÓKHALD

Regin Olsen
Leiðari
Telefon: +298 477274
Fartel.: +298 237274
regin@borg.fo
Helga Lervig
Skrivstovrlærlingur
Telefon: +298 477229
Fartel.: +298 237229
helga@borg.fo
Rahm í Króki
Skrivstovumaður
Telefon: +298 477228
Fartel.: +298 237228
rahm@borg.fo

AMBOÐSDEILDIN

Hans Eivind Olsen
Sølumaður
Telefon: +298 477215
Fartel.: +298 237215
hanseivind@borg.fo
Asta Abrahamsen
Sølukvinna
Telefon: +298 477216
Fartel.: +298 237216
asta@borg.fo
Rakul Hansen
Sølukvinna
Telefon: +298 477217
Fartel.: +298 237217
rakulh@borg.fo
Rósa Reinert
Sølukvinna
Telefon: +298 477218
Fartel.: +298 237218
rosa@borg.fo
Martin Fosaa
Sølumaður
Telefon: +298 477214
Fartel.: +298 237214
martin@borg.fo
Símin Højgaars
Sølumaður
Telefon: +298 477221
Fartel.: +298 237221
Dánjal N. Kass
Sølumaður
Telefon: +298 477219
Fartel.: +298 237219

Café Krókurin

Anny Niclasen
Sølikvinna
Telefon: +298 311250
Marin Skála
Sølukvinna
Telefon: +298 311250
Borg í Runavík
Fjøruvegur 5
620 Runavík
tel 477272
Borg í Klaksvík
Stangavegur 5
700 Klaksvík
tel 455149
Borg í Tórshavn
Heykavegur 4
100 Tórshavn
tel 311250
Upplatingartíðir
Timburdeildirnar
mán-frí 08.00 – 17.00
leyg 10.00 – 13.00
Amboðsdeildirnar
mán-frí 08.00 – 17.30
leyg 10.00 – 13.00
borg-xlbyg-logo